Darmowe Aplikacje Wideo i Fotograficzne na Androida. W tym moje 4 Ulubione!

Zestawienie 15 aplikacji do fotografii i video na Androida. Wszystkie są oczywiście darmowe!Najlepsze Darmowe Aplikacje Foto na Android


Adobe Photoshop Express - Do dyspozycji masz: ponad 20 filtrów, Usuwanie efektu czerwonych oczu i „zwierzęcych oczu”, Funkcja Autokorekty: poprawa kontrastu, ekspozycji i balansu bieli jednym kliknięciem, Usuwanie skaz: pozbywanie się plamek, zabrudzeń i kurzu jednym dotknięciem, Obsługa zdjęć RAW: możliwość importowania i edycji plików w formatach RAW.

Jeśli to dla Ciebie nadal za mało to czytaj dalej!

Adobe Photoshop Lightroom - Wprawdzie Photoshop to światowa marka i klasa sama w sobie, ale Lightroom na prawdę daje radę i zawyża poprzeczkę jeśli chodzi o urządzenia mobilne. Lightroom został nawet nagrodzony nagrodą Professional Photographer Hot One Awards 2015 i nie ma co się dziwić, robi wrażenie :-)

Sprawdź też:


AirBrush - Best Selfie Editor - najpierw zacząłem z grubszej rurki, ale tym razem odbijam w zupełnie drugą stronę. Nie boję się powiedzieć, że to aplikacja, która do niczego się nie przyda dla super profesjonalistów, ale dla zwykłych ludzi, którzy chcą mieć po prostu ładne zdjęcia bez zbędnego kombinowana przyda się bardzo.
Zasada jest prosta, robisz selfie, wrzucasz je do apki, ona je poprawia i retuszuje z nieładnych rzeczy i gotowe. Proste?

Cymera - kolejna łatwa i szybka w obsłudze aplikacja, która nie wymaga profesjonalnego doświadczenia. Warto wypróbować.


Pixlr - Efekty, obróbka i edycja. Do tego możliwość tworzenia kolarzu, ze zdjęć. Nie za dużo, nie za mało, ale na pewno niezawodnie, i właśnie dlatego gości na moim telefonie i tablecie od kilku lat.


  Pixlr – Free Photo Editor – zrzut ekranu


Prisma - kontrowersyjna ze względu na ingerencję w prywatność użytkownika (aplikacja ma prawo do Twoich zdjęć), ale zawierające bardzo interesujące i kreatywne efekty wysokiej jakości.

Snapseed - bardzo dobra apka wprost od Google, więc wiesz że możesz oczekiwać jakości godnej mistrza i tak właśnie jest! Bardzo dopracowana, ma sporo gotowych filtrów, dużo opcji edycji i podrasowywania Twoich dzieł. Nada się doskonale dla profesjonalistów jak i mniej obeznanych użytkowników. Wynik końcowy nawet prostej obróbki w Snapseed jest naprawdę zdumiewający!

Na obecną chwilę moja ulubiona!

  Snapseed – zrzut ekranu

Z Aparat - najciekawsze są opcje retuszu, ponieważ jest nawet "edytor mięśni' :-D Oprócz standardowych filtrów i bajerów możesz jeszcze doczepiać naklejki, bazgrać po zdjęciach, do tego nagrywać proste animacje GIF.

Retrica - prosta i efektywna obróbka zdjęć. Możesz tworzyć kolaże, masz do wyboru jeden z 125 filtrów i kilka innych opcji.

Najlepsze Darmowe Aplikacje Wideo na AndroidAdobe Premiere Clip - kolejna pozycja od Adobe, tym razem trochę mniej zaawansowana niż apki foto, ale również daje radę.

Quik - Propozycja dla mniej wtajemniczonych w tajniki obróbki wideo oraz ceniących prostotę i czas. To właśnie to dostaniesz instalując dzieło twórców GoPro. Marka jest znana każdemu, więc oczekiwania były wysokie, ale obsługa jest prosta, intuicyjna i bardzo satysfakcjonująca. Wystarczy nawet wrzucić kilka zdjęć, a Quik zajmie się resztą.

Wszystko szybko, łatwo i przyjemnie, dlatego używam jej najczęściej i polecam ją każdemu!

  Quik - Free Video Editor – zrzut ekranu


Filmora GO - kolejny prosty i funkcjonalny edytor wideo, dzięki któremu możesz podrasowywać swoje wideo, przycinać i dodawać muzykę.

InShot - to takie dwa w jednym, bo to edytor zdjęć i wideo za jednym razem. Główne zalety InShot to szybka zmiana formatu wideo, rozmazywanie tła obraz, lustrzane odbicie i naklejki.

Sprawdź też:


Magisto - w pełni zautomatyzowany i jeszcze prostszy od Quik. Wybierz jeden z kilkunastu stylów, dodaj podkład i z głowy, bo resztę Magisto zrobi za Ciebie.

Videoshop - do wyboru jest wiele podstawowych opcji poprawiania materiału wideo, jak np. przycinanie czy dodawanie muzyki, ale do dyspozycji jest również kilka bardziej zaawansowanych zabawek jak; zwalnianie lub przyspieszanie obrazu, poprawianie jasności lub nasycenia obrazu, łączenie kilku klipów ze sobą.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.